• 27 Görüntülenme

Udemy Kupon

Uluslararası camiada en büyük online eğitim veren sitesi olarak bilinen Udemy, yaklaşık olarak 40 milyon kullanıcıya sahip olmaktadır. Dünya’nın herhangi bir yerinden öğretmenlik yapımına imkan tanıyan Udemy, ders videoları bakımından zengin bir içeriği bulunmaktadır. Udemy projesi zamanında 57 sermayedarın boş fikir diyerek istemediği bir proje iken şimdilerde ise 170 milyon dolar hacim oranına sahip olmuştur.

 

Udemy sitesinde yer alan eğitimlerden faydalanmak için Udemy’nin indirim kodu ve indirim kuponlarından faydalanabilirsiniz. Ayrıca öğrenmek istediğiniz ders ile ilgili sepette ekstra indirim avantajından da yararlanabilmenize imkan tanınmıştır. İlgi alanlarınıza ya da dersini almak istediğiniz kursun öğretmenleri kendi alanında uzman kişiler olmaktadır.

 

Udemy sitesinde verilen dersler işletme, finans ve muhasebe, yazılım, fotoğrafçılık, müzik, sağlık ve fitness gibi daha birçok alanda ders alma seçeneğiniz bulunmaktadır. Sizce de binlerce seçenek arasından online ders almak kolay değil mi? Üstelik Udemy’nin sunmuş olduğu indirimler ve kampanyalarda cabası olmaktadır. Bu sayede uygun fiyata kaliteli online eğitimin tadını çıkarabileceksiniz.

 

 Udemy İndirim

 

Udemy 100.000 eğitim kursu ile birçok gencin hayaline ortak olarak istediğiniz yerde ders alma imkanını sunmuştur. Bu sebeple Udemy çeşitli indirim günleri ve kampanyalar düzenlemektedir. Bu kampanyalardan bazıları şu şekildedir:

 

1) 10 aralık tarihine kadar geçerli olan ve siber haftaya özel olarak sunulan Udemy Cyber Monday İndirim günleri ile 27.99 TL ve üzeri online eğitimde indirim olanağı sunmaktadır.

 

2) Önemli bir indirim kampanyalarından biri de %90 oran ile udemy indirim kampanyasıdır. Bu kampanya dahilinde yeni kurs eğitimleri ile ilgili ders alma olanağı da verilmektedir.

 

3) Udemy web sitesinin sunduğu bir diğer indirim kampanyası ise 24,95 TL ve üzeri fiyatlardan başlayıp bunun yanı sıra 1 alana 1 bedava ayrıcalığından da yararlanmanıza olanak tanınır. Aynı zamanda %90 indirim avantajlarını kaçırmamakta fayda vardır.

 

4) Udemy online kurslar adlı kampanya içeriğinde koşullardan biri 29,90 TL ve üzerinden online ders fiyatları ücretlendirilmektedir.

 

5) Aynı zamanda Udemy ücretsiz kurs imkanı da sunmuştur. Şimdilik hiçbir bedel ödemeden ücretsiz bir şekilde yararlanabileceğiniz Bitcoin eğitim kursu ve Blockhain eğitim kursu ile bu fırsatı kaçırmamalısınız. Çünkü dil tercihi Türkçe olan video içerikleri ile kolayca ders hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

 

 Udemy Kupon

 

Udemy online eğitim sitesinin sunmuş olduğu indirimli kupon seçenekleri farklılık göstermektedir. Bu farklılık kuponda yer alan dersin içeriğine veyahut da türüne göre değişmektedir. Udemy online eğitim sitesinin sunmuş olduğu kuponlar şu şekildedir:

 

1) Udemy, programlama dili öğrenmeden sadece bilgisayar yardımı ile oyun tasarlama eğitimi vermektedir. Üstelik şuan ücretsiz yararlanma imkanı sunan eğitimin adı Unity C# 2019, 2D Oyun Tasarlama ve 3D Oyun Tasarlama adı verilmiştir. Bu eğitime başlayan kişilere sıfırdan eğitim verilmektedir.

 

2) Udemy’nin sunmuş olduğu önemli indirim kuponlarından biri de %95 udemy kupon olarak hala kullanıma açık bir şekilde sunulmuştur. Bu kupon ile istediniz tüm dersler hakkında fikir sahibi olabilmektesiniz.

 

3) Udemy online eğitim sitesinin sunmuş olduğu bir diğer indirim kuponu ise Revit MEP Mekanik eğitim kurslarında geçerliliği olmaktadır. Sepette geçerli %30 indirim kuponu ayrıcalığından yararlanabilmektesiniz.

 

 Udemy İndirim Kodu

 

Udemy online eğitim ve öğretim sitesi oldukça geniş bir online eğitim kategorisine sahiptir. Online eğitim içeriklerinden yararlanmanız için Udemy, belirlenen tarihler aralığında indirimler ve kampanyalar düzenlemektedir. Çok avantajlı özellikleri olan bu indirim günlerinde ilgili indirim kodları fayda sağlamak isteyen kişiler için paylaşılmaktadır. Udemy online eğitim ve öğretim sitesinin sunmuş olduğu ve hala geçerliliği devam eden udemy indirim kodu çeşitleri şu şekildedir:

 

1) Udemy %90 indirim kodu ile almak istediğiniz dersin veya kursun ödemesinde kullanabilirsiniz. Online kurs seçiminde herhangi bir kriter öne sürmeyen Udemy size bu konuda özgürlük tanımıştır. Sizce de Udemy eğitim sitesinin sunduğu ayrıcalıklı bir indirim kampanyası değil midir?

 

2) Bir diğer önemli Udemy indirim kodu ise WordPress eğitimi alanında olmaktadır. Şuanda geçerliliği hala devam eden bu eğitim ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğitim süresi yaklaşık 2 saat olup kurs dili Türkçe olarak verilmektedir. WordPress eğitimini ilk defa alacak kişiler için kaçırılmaz bir fırsat olmakla beraber sıfırdan WordPress eğitimi verilmektedir.

Kodu Göster

Boyner

BTSBAGS Kodu Göster

Teknosa İndirim

BTSBAGS Kodu Göster

İdefix İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın