• 20 Görüntülenme

Teknosa İndirim

Teknosa Sabancı şirketler grubuna bağlı olarak faaliyet gösteren Türkiye ‘nin en büyük ve kapsamlı teknoloji mağazalarından birisidir. Teknosa mağazalarında elektrikli ev aletleri, cep telefonları, bilgisayar ve bileşenleri, beyaz eşya, televizyon, ses sistemleri ve daha birçok elektronik eşyaya kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Teknosa Türkiye ‘nin illerinde bulunan fiziksel mağazaları ve online alışveriş platformu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Teknosa müşterileri dilerlerse internetten verdikleri siparişleri mağazadan da kolayca alabilmektedirler. Teknosa İndirim sistemi sayesinde her gün değişen ürünler tüketiciye daha uygun fiyatla alışveriş imlanı sunmaktadır. Ayrıca online ve mağaza için ayrı ayrı yapılan teknosa İndirim kampanyaları ile de alırken kazanmak mümkündür.

Teknosa müşterileri için hızlı ve güvenli alışveriş imkanı sunmak için oluşturduğu mobil uygulama ile de tüketicilere hizmet vermektedir. Mobil uygulama sayesinde tüketiciler indirimleri kaçırmadan yakalayabilmekte ve hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını alabilmektedirler. Teknoloji varsa teknosa sloganıyla hizmet veren teknosa uygun fiyatlı teknolojik ürünleri ile tüketicilere hizmet vermektedir.

 Teknosa Kampanya

Teknosa tüketicileri için her gün bir yenilik yapmaktadır. Teknosa kampanya yönetim birimi tarafından piyasa koşulları ve halkın talepleri değerlendirilerek kampanyalar düzenlemektedir. Ayrıca teknosa müşterilerinin alışverişlerini takip ederek sarf malzeme gerekli alımları için özel kampanyalarda düzenlemektedir. Teknosa her türlü teknolojik alet gereksiniminiz için gelişmiş ürün ve dağıtım yelpazesi ile ve anlaşmalı teknik servisleri ile her zaman tüketici dostu bir alışveriş merkezi olmuştur.

Özellikle telefon ve bilgisayar gibi yenilemeniz gereken teknolojik aletleriniz için düzenlenen eskiyi getir yenisini götür teknosa kampanya programı ile vatandaşların telefonlarını ve bilgisayarlarını indirimli bir şekilde yenilenmesine imkan verilmektedir. Kampanya kapsamında teknosa bankalar ile yapmış olduğu anlaşmalar ile 3500 TL ye kadar olan telefonlar için 12 aya kadar taksit yapabilmektedir. Teknosa yıllardır teknoloji alanında edinmiş olduğu deneyim ile tüketicilere en uygun ve en kaliteli ürünler ile hizmet vermektedir.

 Teknosa İndirim Kodu

Teknosa yüzlerce mağazası ile kolay ulaşılabilir bir teknoloji merkezi olarak dikkat çekmektedir. Teknosa yeni evlenen çiftler için yapmış olduğu çeyiz kampanyaları ile beyaz eşya, mutfak gereçleri, elektrikli süpürge, televizyon gibi ürünlerde özel indirimler yapmaktadır. Teknosa indirim kodu ile yeni evlenen çiftler % 50 ye kadar indirimli alışveriş yapabilmektedir. Bu sayede zaten evlilik gibi maliyetli bir yolculuğa çıkan çiftlerimizin harcamalarının daha da az olmasına yardım edilmektedir.

Teknosa kendi mağazaları ve teknosa.com ya da. Mobil uygulamadan yapılan alışverişler sonrasında müşterilerinin sistemde kayıtlı olan cep telefonlarına kişiye özel teknosa indirim kodu göndermektedir. Bu sayede teknosa müşterileri alışveriş yaptıkları anda kazandıkları gibi alışveriş sonrasında da kazanabilmektedirler.

Teknosa zor zamanlar geçirdiğimiz şu günlerde biraz olsun gülelim diye yılbaşı için özel indirim ve kampanyaları ile müşterilerinin yanındadır. Teknosa yılbaşı için sevdiklerinize hediye arayışına gitmemeniz için hazırlamış olduğu özel yılbaşı indirimli ürünleri ile sevdiklerinize en güzel hediyeleri almanıza imkan tanımaktadır. Teknosa.com ve mobil uygulamasında yer alan yılbaşı özel ürünleri kategorisinde bulunan % 35 e varan indirimli ürünler sayesinde ister sevdiklerinize isterseniz de kendinize binlerce çeşit ürünlerden dilediğinizi alabilirsiniz.

 Teknosa Kampanya Kodu

Teknoloji denilince akla gelen marka olan Teknosa indirim ve kampanya denilince de yıllardır ilk akla gelen markadır. 81 ilde bulunan 100’lerce şubesi ile binlerce çalışanı ile hizmet veren teknosa her türlü ihtiyacınız için size en yakın konumda yer almaktadır. Ayrıca teknosa şirketler grubu kendi web sitesi olan teknosa.com ve mobil alışveriş uygulaması ile de on binlerce ürünü parmaklarınızın ucuna kadar getirmektedir.

Teknoloji devi olarak anılmak ve bu şekilde kalmak hiç kolay bir durum değildir. Ancak teknosa bunu tüketicilere kendini sevdirerek sağlamıştır. Teknosa clup üyelerine sağlanan teknosa kampanya kodu ile yüksek indirim oranları üzerinden alışveriş imkanı sunmaktadır. Teknosa her ay müşterileri için özel indirimler ve kampanyalar oluşturmaktadır. Teknosa tarafından düzenlenen kampanyalar ve indirimler ise anlık olarak web sitemizde yer almaktadır. Web sitemizi takipte kalarak güncel indirimleri, güncel kampanyaları ve teknosa tarafından özel tanımlanan teknosa indirim kodu ve teknosa kampanya kodu bilgilerine kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Teknosa indirimleri ile uygun fiyatlı alışveriş imkanlarını kaçırmamak için bizleri takipte kalın.

Kodu Göster

İdefix İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bershka İndirim

BTSBAGS Kodu Göster

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın