• 33 Görüntülenme

Steam İndirimleri

Çağımızda oyun oynayanların sayısı oldukça fazla olurken, oyunların vazgeçilmezi denildiği zaman karşımıza steam çıkmaktadır. Steam, birçok kişilerinde bilgisayarlarında kurulu şekildedir. Dijital oyun dağıtım platformuyla artık oyun seyri daha da keyifli bir hale dönüşmeye başlıyor. Steam dijital platformunda, dilediğiniz oyunları kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda bazı oyunlarda ücretsiz bir şekilde indirilmeye başlanmış oluyor. Kısaca aradığınız birçok şeyi kolayca bulmanız mümkündür. Oyunlarınızı hem uygun fiyatlar dahilinde hem de keyif içerisinde oynamaya başlamanız zor olmayacaktır. Şüphesiz en çok merak edilen konulardan biri steam indirimi olduğunu söylemek mümkündür.

 Steam İndirimleri

Steam indirimleri olduğu zamanda doğal olarak oyun severler, kampanyalardan en hızlı şekilde yararlanmak istiyor. Steam üzerinden oyun satın almak isteyenler, zorluk yaşamadan bu işlemleri gerçekleştirmeye başlamış oluyor. Steam platformunda oyunculara yönelik olarak mevsimsel kampanyalar sunulmaya devam edilir. Üstelik her hafta boyunca düzenli şekilde indirimler yapılmaktadır. Oyun piyasasına bakıldığı zaman haliyle fiyatlarda ki yükseklik göze çarpıyor. Bu durum ise oyun severleri satın alma konusunda güç durumda bırakmaya neden oluyor. Bu sebepten dolayı ne zaman indirim yapılacak konusunda bir arayış içerisine girilmektedir.

İndirim kovalayan oyuncular içinde belirli aralıklar dahilinde kampanyalar yapılmaktadır. Steam dijital platformunda birbirinden harika sayısız oyun seçenekleri bulunmaya devam ediliyor. Bu sayede hangi oyunu isterseniz kesintisiz şekilde oynamaya başlamış oluyorsunuz. Steam indirimleri ile oyunları daha ekonomik fiyatlarla oynamaya başlarsınız.

 Steam Yaz İndirimleri

Her mevsime geçiş sonrasında steam cephesinde indirim rüzgarları esmeye devam ediyor. Öyle ki steam yaz indirimleri  fırsatları ile de dikkatleri üzerine çekme konusunda bir numara. Steam yaz indirimleri ile de oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış. Özellikle PC oyunları denildiği zaman en iyi dijital oyun satıcısı olma konumunda yer alıyor. Hızlı bir şekilde bundan sonra istediğiniz oyunları kolayca satın alabilirsiniz. İşin en güzel yanlarından biri ise oyunları indirimli seçenekler aracılığı ile alacak olmanızdır. Steam da ön plana çıkan oyunlar, oyuncuların dikkatinden kaçmıyor.

Oyuncuların bu denli tercih etmesinin altında yatan nedenlerden biri indirimli şekilde olmasıdır. Setam cephesinde yapılan en büyük indirimlerin mevsimsel geçişler de olduğunu söylemek mümkün. Böylece oyunları daha hesaplı şekilde satın almanız mümkün oluyor. Steam yaz indirimleri, yaza giriş yapmaya başlamamızla birlikte devreye giriyor.

 Steam İndirimleri Ne Zaman

Steam indirimleri ne zaman, gün içerisinde zamanlarını oyun oynayarak geçirenleri yakından ilgilendiren bir konudur. Steam tarafından yapılan indirimlere bakıldığında Pazartesi itibariyle indirimler başlıyor. Yaklaşık olarak da indirimler 1 hafta gibi bir zaman dilimi içerisinde sürmüş oluyor. Oyun oynamayı seven kişiler bu süre zarfında ise artık indirimli olarak oyunlardan yararlanmaya başlamış oluyor. Pazartesi saat 21.00 gibi başlayan kampanyalar cuma günü 21.00 gibi bitmiş oluyor. Steam indirimleri ile ilgili olarak bazı değişiklikler ön plana çıkabiliyor. Çünkü tarihlerde bazı değişik durumları söz konusu olabiliyor. Fakat genel anlamda her yıl yapılan indirimler dikkate alındığı zaman, yaz ve kış olmak üzere hangi aralıklarda indirim yapılmış olduğunu görmekteyiz.

Steam yeni yıl indirimi 23-27 Ocak gibi başlamaktadır. 2020 yılı sezonu itibariyle ise sonbahar indirimi gerçekleşmemiştir. Steam bahar indirim fırsatları ise 21 ile 29 Mayıs süresince devam etmiştir.

Oyunculara yönelik sunmuş olduğumuz bilgiler ışığında bundan böyle steam indirimleri ne zaman öğrenmeye başlamış olacaksınız. Fakat yine de Steam dijital oyun platformunu takip etmeniz gerekecektir.

 Steam Kış İndirimleri

Steam platformunda ki indirimler her mevsim boyunca kovalanmaya devam ediliyor. Buna göre sizlerde artık steam ile indirim fırsatlarından en güzel şekilde yararlanmaya başlamış olacaksınız. Şüphesiz kış dönemine adım atmış olduğumuz şu günlerde, oyuncularda herhangi bir indirimin olup olmayacağını merak ediyor. Steam kış indirimleri konusunda da artık fırsatlardan yararlanmaya hazır olacaksınız. Steam kış indirimleri  Aralık ayı 19 ile başlarken Ocak 2 gibi sürmektedir. 19-2 Ocak arasında gerçekleşecek olan büyük kampanyadan yararlanmaya başlayın. Zamanlarınızı bundan sonra daha keyif dolu şekilde geçirmeye başlamış olacaksınız.

Severek oynayacağınız en iyi dijital oyun gruplarını, ekonomik fiyatlarla satın alacaksınız. Burada yapmanız gereken adımlar içerisinde ise Steam en gelişmiş oyun portalında yer almanızdır. Bu sayede indirime giren oyunları ekonomik fiyatlarla satın almış olursunuz.

Kodu Göster

Steam İndirimleri

BTSBAGS Kodu Göster

Morhipo İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

A101 İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın