• 27 Görüntülenme

Pegasus Kampanya

Havayolunu kullanmak gelişen dünyanın içerisinde artık en çok tercih edilen ulaşım seçeneği olmuştur. Hatta öyle ki otomobiller bu sıralamada ikinci seçenek haline geldi. Konfor ve zaman açısından uçaklar hızlı yaşamımıza tasarruf sağlamaktadır. Ülkemizde bu anlamda hizmet veren birçok havayolu şirketi var ve kendi içlerinde havayolunu tercih edelere maddi olarak avantaj sağlamaktadır

Uçak biletleri fiyat avantajlarını optimum düzeyde sağlamak amacıyla çeşitli kategorilerde pegasus kampanya yapmaktadır. Örnek vermek gerekirse havaalanı ücretsiz lounge hizmetleri, puan kampanyaları pegasus indirim sağlayarak hem talep eden kişilerin konforlu uçuşunu sağlaması hem de bir sonraki uçuş ihtiyacında satın alınacak bilet fiyatlarında indirim olması büyük bir avantaja dönüşmektedir. Uçuş firması olan ve yıl içerisinde büyük avantajları olan pegasus kampanya yılın belli dönemlerinde oldukça uygun bilet satın almaya pegasus indirimi ile imkan sağlamaktadır.

 Pegasus Kampanya Kodu

Havayoluna girdiğimiz andan itibaren uçağa adım atana kadar hatta uçağın içerisinde tercih edilen konfor ile doğru orantılı pegasus kampanya kodu kullanılabilmektedir. Dijital ortamda kampanya başlama tarihleri ve hangi alanda ne kadar indirimler olacağı mutlaka paylaşılır. Bilet satın alırken veya havaalanından uçağınızı beklerken geçen süre de pegasus kampanya kodu kullanılarak konforunuzu genişletmek mümkün olacaktır.

Pegasus şirketi uygun gördüğü tarihler çerçevesinde herhangi bir ceza tutarı olmaksızın uçuş planında değişikliğe izin verebilir ve bunu kampanyalar başlığı altında yayınlar. Özellikle business yani iş seyahatleri için de şirket çalışanlarına özel indirimler sağlanabilir. Anlaşmalı otel konaklamalarında puan kazandırıyor. Kazanılan puanlar bilet ücretlerinde indirim ya da diğer ürünler üzerinden indirim sağlamaktadır.

Yurtiçi uçuşlarda belirli yüzde oranında belirli tarihlerde indirimleri yapılıyor. Çok çeşitli kampanyaların olması uçak şirketini tercih edenler için oldukça memnun etmektedir. Kampanyaların başlangıç ve sonlana tarihleri şirket tarafından belirlenir ve kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaların en güzel tarafı ise kişiler kendini özel hissetmeleridir. Sürekli aynı havayolunu kullanan kişilerin ise müşteri bazında kişisel kampanyalar da düzenlenebilir. Yine toplu ve sürekli iş seyahati yapan firma çalışanları için hem firma bazında hem de çalışan bazında indirimler söz konusu olacaktır.

 Pegasus İndirim

Kampanya kodları uçuş sırasında ya da öncesinde pegasus indirim içeriği neyi kapsıyor ise bir kod aracılığıyla kullanıcının cep telefonuna veya e postasına gönderilir son dönemlerde QR kodları da gönderilmektedir. İlgili kodlara gereken indirimler uçuş firması tarafından yüklenmiştir. Sadece ilişikteki kodu okutmak veya girmek yeterli olacaktır. İleri tarihli bilet alımlarında firma onayı doğrultusunda indirim hakkı da saklı tutulacaktır.

Pegasus mobil sitesi üzerinden yapılan bilet alımlarında tanımlanan indirimleri mevcuttur. Şirket belirli tarih aralığı vererek yapılan mobil alımlarda indirim sağlamaktadır. Pegasus gideceğiniz yerde araç kiralama yapmak istediğinizde kiralanan araçların belli oranında indirim yapabilmektedir. İnternet Sitesi üzerinden yapılan bilet alımlarında ileriki tarihte kullanılmak üzere puan biriktirmeyi sağlar ve biriken bu puanları yıl içerisinde ya da kampanya sözleşmesi neyi gerektiriyorsa ileridir tarihten bilet tutarı üzerinden indirim sağlar.

Kampanya içerikleri seçeneklerinden diğeri ise şirket otel veya kiralama şirketleri ile iş birliği yapabilir ve koordineli olarak bilet sahibi dilerse indirimleri anlaşması olan firmalar için de kullanabilir. Bazı indirimler fırsat günü olarak geçer ve belirli oranlarda uçak biletlerinde avantajlı indirimler gerçekleşebilir. Takip ve bilgi almak ise çok kolay sadece internet sitesi veya mobil site üzerinden haberdar olunur veya e posta adresinin verilmesi durumunda iletişim sağlanır, ayrıca cep telefonlarına sms olarak gelebilir.

Havaalanı içerisinde uçağı beklerken lounge kısmında yiyecek ve içecek bölümünde oldukça avantajlı indirimler söz konusu Örnek vermek gerekirse yine firma ve anlaşma yaptıkları şirketler kendi içerisinde büyük kampanyalar yapabilir.

Müşteri olarak dikkat edilmesi gereken bazı önemli noktalar mevcuttur. Örneğin kampanya başlangıç ve bitiş tarihleri mutlaka kontrol edilmeli ve bu tarih aralığında avantajlar için başvuru yapılmalıdır.

Geriye yönelik kampanya tekrar etmeyebilir. Söz konusu anlık veya ileri tarihli kampanyalar için gerekli tüm iletişe yönlendirmeler bildirim sistemi ile gerçekleşmektedir. Kullanıcılar olarak bu detaylara dikkatli ve özenli olursak uçuşlarımız hem hesaplı hem kişiye özel hissettiren hem de konforlu geçirmemizi sağlayacaktır. Unutmayalım ki uçaklar en güvenli ulaşım araçlarıdır.

Kodu Göster

Gittigidiyor İndirim Kuponu

BTSBAGS Kodu Göster

Morhipo İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın