• 29 Görüntülenme

Morhipo İndirim Kodu

İndirim kodu özetle, bir platformda kullanmak üzere indirim veren kod ya da şifreden oluşmaktadır. Bu kod ile yapacağınız alışveriş neticesinde markalardan anında indirim kazanabileceğiniz gibi aynı zamanda bedava kargo, bir alana ikincisi bedava ve/veya indirimli alışveriş keyfi de yaşayabilirsiniz.

Diğer bir deyişle, indirim kodları ya da indirim şifreleri, bir markanın satışını artırmak, müşteriler tarafından bilinirliğini artırmak için yapılan bir takım pazarlama faaliyetleri bütünüdür. Genelde oldukça işe yarayan bu kodlar hem müşterinin hem de satıcının yüzünü güldürür.

İndirim kodlarına ulaşmak için internetteki arama motorlarını kullanabileceğiniz gibi sosyal medya fenomenleri aracılığı ile de bu tip kodlara ulaşmanız mümkündür.

Sitemiz aracılığı ile de belirli markaların en güncel indirim kodlarına, indirim kuponlarına, indirim şifrelerine ulaşabilir, dilediğinizi kullanabilir ve alışverişinizi çok daha keyifli hale getirebilirsiniz.

Morhipo İndirim Kodu

Morhipo, 2011 yılında Boyner Holding’in e-ticaret sektörüne girmek için kurmuş olduğu bir e-ticaret markasıdır. Kazandıran Alışverişin Adresi sloganı ile sektöre giren Morhipo markası, Avrupa’nın en hızlı büyüyen markası unvanını da elde etmiştir.

Morhipo markası aracılığı ile Boyner mağazalarında ulaşabileceğiniz tüm ürünlere internet üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Boyner Holding’in uzun yıllar edindiği tecrübesini aktarmış olduğu marka, güvenli alışverişi uygun fiyatlarla müşterilerinin bir tık uzağına getirmektedir. Ayrıca yine Boyner Holding garantisi ile tüm ürünleri 0 orijinal şekilde alabilirsiniz.

 Morhipo İndirim

Morhipo, sezon içerisinde birtakım kampanyalar düzenleyerek alışverişi indirimli hale getirmeye çabalamaktadır. Bu kampanyalar için alabileceğiniz bir Morhipo indirim kodu olduğunda sitemiz üzerinden güncel kodlara ulaşabilirsiniz. Morhipo indirim kodu size çok özel ayrıcalıklar sunar.

Morhipo, koşulsuz müşteri mutluluğu ilkesi kapsamında müşterileri için çeşitli kampanyalar düzenlemektedir.

Örneğin Morpass adlı uygulamaya üye olmanız halinde tarafınıza hediye çekleri ve indirimler, bedava kargo hakları, size özel olacak kampanyalar ve iş birliği kampanyaları kapsamında ayrıcalıklı hizmet hakları sunulmaktadır.

Morpass, Morhipo müşterilerinin son altı aylık alışveriş tutarları gözetilerek bu tutarlara göre müşterilerine belirli faydalar sağlamayı amaçlayan bir sadakat programıdır. Bu programa katılmak tamamı ile ücretsizdir.

Morhipo indirim kampanyaları kapsamında sunulan Özel İndirim Kulübü’nde %90’a varan indirimler tüketiciler ile buluşturulmaya devam etmektedir.

 Morhipo Özel İndirim Kulübü

Morhipo Özel İndirim Kulübü, Morhipo müşterilerine sezon içinde %90 varan indirimler ile muhteşem bir alışveriş deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.

Morhipo Özel İndirim Kulübü halihazırda mevcut olan örnek kampanyaları aşağıdaki gibidir:

 • Yılın Son Efsane Kelebeği ile seçili ürünlerde en az net %50 indirimler ile alışveriş fırsatını kaçırmayın.
 • Efsane Kelebek kapsamında aşağıdaki indirimlere sahip olabilirsiniz:
 • People By Fabrika Kadın seçili ürünlerinde indirimlere ek %50 indirim ve kargo bedava fırsatını yakalayın
 • Beymen çanta kategorisinde %70’e varan indirimler ve kargo bedava fırsatı için acele edin.
 • Adidas ürünlerinde %50’ye varan indirimler sizi bekliyor.
 • NetWork’de sepette ekstra indirim fırsatı kaçmaz.
 • Mavi’de %40’a varan indirimler sizlerle.
 • Penti’de %50’ye varan indirimler için acele edin.
 • Divarese’de seçili ürünlerde sepette ekstra indirim fırsatını kaçırmayın.
 • İpekyol-Twist 2020 sonbahar-kış seçili ürünlerinde net %50’ye varan indirimler sizlerle.
 • Selen seçili ürünlerinde net %50 indirim fırsatı.
 •  Morhipo Hediye Festivali’nde özel fiyatlar ile sevdiklerinize yeni yıl hediyelerini alabilirsiniz.
 •  Yılbaşı Evde Güzel Kampanyası kapsamında %70’e varan indirimler ile evinizi yeni yıla zevkle hazırlayabilirsiniz.
 •  Aralık ayına özel fırsatlar ile en güncel trendler ve stil sahibi tasarımlarda %70 indirimler sizleri bekliyor.
 •  Beymen Club Bir Yılbaşı Klasiği Kampanyası kapsamında %50’ye varan indirime ek 2 ve üzeri ürün alışverişinizde artı %20 indirim fırsatı ile sevdiklerinize zevkli hediyeler seçebilirsiniz.
 •  Mor Fırsatlar Kampanyası ile seçili ürünlerde %70’e varan indirimler sunulmaktadır.
 •  Morpass üyeliği ile 30 TL indirim çekin seni bekliyor.
 •  Bugüne özel Dev Fırsat Kampanyası kapsamında seçili ürünlerde mevcut indirime ek %30 indirim sizleri bekliyor.

Ayrıca bahsedilen indirimlerin yanı sıra ek Morhipo indirim kampanyalarından bahsetmek gerekir ise Morhipo sitesindeki Boyner Outlet satış sayfasından da çok kaliteli ürünleri indirimli olarak edinebilirsiniz.

Morhipo markasının düzenlediği kampanyalar çerçevesince alabileceğiniz bir Morhipo indirim kodu olduğunda sitemiz üzerinden güncel kodlara ulaşabilirsiniz. Morhipo indirim kodu size çok özel indirim fırsatları sunar.

Kodu Göster

Dr İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Çiçek Sepeti İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Boyner

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın