• 32 Görüntülenme

İdefix İndirim Kodu

İdefix indirim kuponu web sitesi üzerinden satın aldığınız ya da daha önce okuduğunuz kitap ya da ürünleri yorumlayarak kolaylıkla kazanabileceğiniz alışveriş avantajlarından bir tanesidir. www.idefix.com adresi üzerinden yine indirim günlerini yakalayabilir, karşınıza çıkan sorulara cevap vermeniz halinde idefix indirim kodu alabilirsiniz. İdefix indirim kodu kopyalanabilir bir koddur ve akılda kalması için ekstradan çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır.

İdefix web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde kullandığınız kredi ya da banka kartları ve kişisel bilgileriniz (adınız, adresiniz, telefon numaralarınız vb.) kişisel verilerin korunması hakkındaki kanunun ilgili maddeleri uyarınca web sitesinin alt yapısında gizli olarak tutulmaktadır. Son zamanlarda dolandırıcılığın arttığı kart kopyalama işlemlerinin müşteri mağduriyeti yaratması sebebiyle web sitesi için alınan güvenlik önlemleri oldukça tatmin edici görünmektedir.

 İdefix İndirim

İdefix indirim oranları sıralandığında en fazla indirimlerin web sitesi üzerinden rahatlıkla takibini yapabileceğiniz fırsat reyonu göze çarpmaktadır. Fırsat reyonunda yüzde elliye varan indirimler indirim kuponlarınız ile birleştiğinde güvenli alışverişin tüm olanakları ile avantajlı alışverişe dönüşecektir. İdefix indirim günleri kimi zaman sanal kitap fuarı olarak da karşımıza çıkmaktadır. Kişisel e posta adresinize yapılan bildirimler ile indirim günlerini takip etmeniz de mümkün görünmektedir.

İdefix web sitesi üzerinden aldığınız ve memnun kalmadığınız ürünleri sebep belirtmeden iade etme olanağınız mevcuttur. Cayma hakkı genelde on dört gün olup, bu süre ürünlerin size teslim edilmesinden itibaren başlamaktadır. Cayma hakkını kullanan müşterinin ürünleri idefixe ulaşmasına takiben ise ödeme müşteriye iade edilmektedir. İade başlatılması gibi işlemler web sitesi üzerinden kolaylıkla yapılmaktadır. Yine internet sitesinin iletişim merkezi 7/24 müşteri memnuniyet esasına dayalı olacak şekilde hizmet vermektedir. Ürün satın almadan evvel mesafeli satış sözleşmesini dikkatlice okumanızı öneririz.

 İdefix İndirim Kuponu

İdefix, kitaptan oyuna, kırtasiyeden hobi malzemelerine, elektronik eşyadan oyun konsollarına varıncaya dek geniş bir yelpazesi olan elektronik ya da sanal mağaza olarak nitelendirebileceğimiz online alışveriş sitesidir. Bu alışveriş sitesinde önceliği kitap satışlarına vermişlerdir. 7’den 70’e her yaş grubunun aradığı kitaplar internet sitesinde mevcut olup, indirim günlerinde idefix indirim kuponu ile alışveriş yapmak çok avantajlı bir alışverişe dönüşmektedir.

İdefix yine web sitesi üzerinde yer alan Kampanyalar sekmesi ile online alışveriş yapmak isteyen müşterilerine fırsatlar sunmaktadır. Sepetinize eklediğiniz ya da favoriniz olan ürünün kampanya girip girmediğini de bu sayede öğrenebileceğiniz gibi kampanyalar bölümünde yer alan farklı seçenekleri tıklayarak da keşfedebilirsiniz.

Daha önce adı sanı duyulmamış internet sitelerinin ucuz ve mantık dışı indirimlerine itibar etmemeniz gerekmektedir. Satın alınmak istenen ürünlerin vergi oranları dahil fiyatları yaklaşık olarak bellidir ve afaki indirimler ya ürün hakkında ya da mağaza hakkında soru işareti uyandırmaktadır.

Satın aldığınız ürün ile birlikte ekranınıza çıkaran uyarı sekmesinde yer alan satış sözleşmesini mutlaka okuyun. İade, cayma vb. bilgiler satış sözleşmesinde yer alacağından daha sağlam bir adım atmış olacaksınız.

Alışverişinizi tamamlarken mutlaka güvenli ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçin. Cep telefonunuza gelen uyarı ve mesajları dikkate alın. Yanlış yönlendirmelerden kaçının. Tüketici Hakları kapsamında cayma hakkınızın bulunduğunu unutmayınız.

 İnternet Alışverişlerinde Dikkat Edilecek Hususlar Nelerdir?

Ülkemizde özellikle Covid 19 salgını ile birlikte insanların dışarısı ile olan bağlantıların kesilmesi, izole bir hayatı tercih etmeleri ve ofis ortamlarını ev ortamına taşımaları gibi sebepler ile temel ihtiyaçlarından özel ihtiyaçlarına kadar bireylerin her türlü malzemeyi internet üzerinden sipariş vermesi yeni bir sektörün doğmasına neden olmuştur. Son zamanlarda fazlaca artan talebe firmalar yetişememekte istihdam gücünü arttırarak iş arayanlara da fırsat tanımaktadırlar. İnternet üzerinden yapılan alışveriş sağlık açısından güvenli olsa da dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Dikkat edilmediği takdirde banka hesaplarınızın boşaltılması an meselesi olacak, kişisel bilgileriniz paylaşılacak ve istediğiniz hizmeti en iyi şekilde alamama gibi sorunlar ile karşı karşıya kalacaksınız. Peki, nedir bu hususlar?

Ticaret Bakanlığına bağlı güvenilir internet siteleri üzerinden alışveriş yapmak bilgilerinizin korunması açısından en önemli ölçütlerinden birisi olmalıdır. Sürekli denetime açık olan bu internet sitelerinin kullanması mecburi olan güvenlik önlemleri sayesinde kişisel bilgileriniz sağlam bir alt yapı güvencesi ile saklı tutulacaktır.

Kodu Göster

Defacto İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Pull And Bear İndirim

BTSBAGS Kodu Göster

Teknosa İndirim

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın