• 26 Görüntülenme

Flo İndirim Kodu

Ayakkabı mağazaları arasında gerek ayakkabılarının kalitesi gerek ise uygun fiyatlarıyla en çok tercih edilen mağazalardan biri de flodur.

Söz konusu indirim kodları 10 TL, 30 TL ya da 50 TL gibi bir miktar para indirimi olabileceği gibi , %40 ya da %60 gibi toplam tutar üzerinden yüzde olarak indirim yapılması şeklinde de olabilir. Bahsedilen flo indirim kodu bir başka şekilde daha elde edilebilir. Bu yol ise internetteki bazı siteler aracılığıyla olmaktadır. Bu sitelerde bir miktar ücret karşılığında indirim kodları satılmaktadır. Bu satın alımlar yapılarak ödenen paranın kat kat fazlası oranında indirim elde edilebilecektir.

Bahsedilen satın alımlarda rastgele indirim kodu değil istenen indirime göre kod verilmektedir. İsteğe göre , %30 ya da %50 indirim sağlayan kodlar satın alınabileceği gibi 10 TL, 40 TL ya da 50 TL gibi belli bir miktar para indiriminin kodu satın alınabilecektir. Bahsedilen bu yollar aracılığıyla indirim kodu elde etmek mümkündür.

 Flo İndirim

Flo normal günlerde de çok tercih edilen bir mağaza olsa da indirim olduğu zamanlarda stokları tükenecek kadar sık alışveriş yapılmaktadır. Zaten uygun fiyatlı olan ayakkabılar bir de indirimli olarak satıldığında tercih edilme oranı daha da artmaktadır. Böylece flo indirim günlerinde stoklarını kolayca tüketmektedir.

Yukarıda sayılan birçok marka indirim günlerinde %60’lara varan indirim kampanyasında yer almaktadır. Kalitesiyle hep adından söz ettiren flo indirim günleri haricinde farklı uygulamalar üzerinden indirim kodu ya da indirim kuponu fırsatı da sunmaktadır. Bu kupon ve kodlardan aşağıda söz edilecektir.

Flo, indirime girdiğinde daha çok normal sezonda alınamayan marka ürünler tercih edilmektedir. Flo da hem birçok bilinen markanın ayakkabıları olduğu gibi bazı sadece flodan alınabilecek marka ayakkabılar da bulunmaktadır. Bu markalar şöyle kategorize edilerek sıralanabilir:

 • Adidas
 • Nike
 • Kinetix
 • Polaris
 • Lumberjack
 • Dockers
 • Nine West
 • S. Polo ASSN.
 • Hummel
 • Puma

 

Sadece Floda Bulunanlar

 • Butigo
 • Art Bella
 • Flo
 • İnci

Tüm markalar yukarıda yazılmamıştır çünkü bu liste çok uzundur. Listenin tamamını merak edenler flonun internet sitesine girerek bakabilirler.

İndirim kodları alışveriş yapan herkesin ilgisini çeken bir uygulamadır. İndirim kodları sayesinde alışveriş yapan kişiler belli oranda ya da belli miktarda indirim fırsatı yakalayabilmektedir. İndirim kodlarını bazen mağazalar kendiliğinden uygulayabildiği gibi bazen de farklı yollar aracılığıyla kod edinip ödeme aşamasında kod girilerek de indirim sağlanabilmektedir.

Flo sadece indirim günlerinde müşterilerine indirim fırsatı sunmamaktadır. Bazı uygulamaları kullanan kişilere ya da bazı alışverişleri yapmış kişilere özel olarak indirim kodu tahsis edilmektedir. Bu kodlar sadece o kişilerin kullanımına açıktır. Bu flo indirim kodu sayesinde flodan alışveriş yapan kod sahibi koda tahsis edilen indirimden faydalanabilecektir.

 Flo İndirim Kuponu

İndirim kodları gibi indirim kuponları da mağazalardan yapılan alışverişlerde indirim elde etmek için kullanılmaktadır. İndirim kuponları bazı uygulamaların yapılan alışveriş sonrası verdikleri hediye çeki şeklinde elde edilebileceği gibi uygulamayı kullanmanın hediyesi olarak da elde edilebilir. Bu kuponlar sadece kullanıcı adına tanımlanır ve bu kuponu sadece hediye edilen kullanıcı kullanabilir.

Bahsedilen kuponlar, flo indirim kuponu olarak flo tarafından tanımlanabilir. Ancak bu kuponlar sadece flo aracılığıyla edinilmemektedir. Başka uygulamaları kullanma hediyesi olarak ya da alışverişler sonrasında flo ile anlaşma içindeki mağazanın hediyesi olarak tanımlanabilir. Ancak şöyle bir özellik de vardır: İndirim kodlarında olduğu gibi indirim kuponlarında da süre sınırlaması vardır. Sadece kuponda ya da kodda belirtilen süre içinde geçerlidir. Bu süre dışında kodun ya da kuponun kullanılması mümkün değildir.

Flo ile anlaşmalı olarak müşterilere verilen flo indirim kuponu belli bir oranda indirimi içerdiği gibi belli bir miktar para indirimini de içerebilir. Yani , %20 ya da %50 oranında indirim kuponu tanımlanabileceği gibi 10 TL, 30 TL ya da 60 TL para indirimi de tanımlanabilir.

Flo ile anlaşılarak tanımlanan indirim kuponları sadece yukarıda anlatılan şekilde elde edilmek zorunda değildir. İnternetteki bazı siteler ufak bir ücret karşılığında flo indirim kuponlarını değişen oranlarda satıma sunmaktadır. Bu yöntemle de flo gibi mağazaların indirim kuponlarını elde etmek mümkündür.

Kodu Göster

Decathlon Promosyon Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Penti İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Defacto İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın