• 19 Görüntülenme

Ets Tur İndirim Kodu

Etstur firması 1991 yılında İstanbul merkezli kurulmuş bir markadır. Türkiye’nin önde gelen tatil acentelerinden biri olan firma 48 ilde hizmet vermektedir. Rehberlik hizmeti, acente hizmeti, ulaşım hizmeti ve konaklama hizmetini bir arada veren Türkiye’nin ilk tatil firması olarak tarihe altın harflerle adını yazdırmıştır. Bunun yanı sıra Etstur tatil firmasının sunduğu farklı özellikteki hizmetlerinden bazıları şu şekildedir:

Kültür turları, yurt içi ve yurt dışı tatil turları, bireysel olarak sunulan tur hizmetleri, iller arası otel rezervasyon hizmetleri, araç kiralama hizmeti, cruise işletmeciliği hizmetleri, uçak biletleri satışı hizmetleri ve kurumsal olarak sunulan seyahat hizmetleri Etstur firmasının sunduğu hizmetler arasında yer almaktadır.

Aynı zamanda Etstur firması potansiyel müşterilerini düşünerek farklı kategoride indirim ve kampanyalar düzenlemektedir. Herkesin faydalanabileceği bu kampanyaları kullanarak Etstur firmasının ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanma imkanını elde edebilirsiniz.

 Ets İndirim

Etstur firmasının sunmuş olduğu hizmetler ile ilgili farklı çeşitlilikte kampanyalar düzenlenmektedir. Bu kampanyalar arasında ets indirim konusu olan hizmetler genel olarak yurt içi kaynaklı veyahut da yurt dışı kaynaklı olabilmektedir. Yurt içi düzenlenen tatil paketleri kendi içerisinde iki gruba ayrılmaktadır. Bunlar otel yerleri ve tatil köyleri alanlarıdır. Bu otellerin bulunduğu ilçeler Marmaris, Kalkan, Belek, Fethiye, Kemer, Didim, Çeşme, Bodrum, Side, Ayvalık, Datça, Dalaman, Foça, Kuşadası, Özdere ve Kaş ilçelerinde yer almaktadır.

Bunun dışında sunulan hizmetlerden biri de spesifik özellikteki balayı otellerinde indirim fırsatları sunulduğu gibi etkinlik ve organizasyonlar içinde ihtiyaç duyulan otellere de indirim olanağı sunulmaktadır. İndirim imkanı sunulan başka bir hizmet alanı ise yurt dışı kaynaklı tatil paketleri olmaktadır. Yurt dışında sunulan otel seçenekleri arasında yer alan yerler arasında Paris başta olmak üzere Viyana, Barcelona, Atina, Prag, Moskova, Londra, Venedik, Roma, Kıbrıs ve Madrid’de yer almaktadır.

 Ets İndirim Kodu

Gözde tatil firmalarından biri olan Etstur firmasının sunmuş olduğu çeşitli tatil paketleri için şu anda kullanılabilir olan indirim kodları bulunmaktadır. Bu indirim kodlarından ilki 60 TL ile ilgili indirim kampanyasıdır. 60 TL daha az ödeme ile uyguna gelen tatil paketi ets indirim kodu ile mümkün hale gelmektedir.

Ücretsiz bir şekilde kullanıma açık olan bu indirim kodunun bazı kullanım koşulları bulunmaktadır. Bu koşullardan biri Bodrum ilçesinde yer alan otel rezervasyonlarında kullanılmalıdır. Diğer koşul ise alışveriş tutarının minimum 1500 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

Etstur firmasının sunmuş olduğu ikinci indirim kodu ise 40 TL ile ilgili indirim kampanyası olmaktadır. 40 TL daha az ödeyerek dilediğiniz tatilin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu indirim kodunun kullanım şartları ise Marmaris ilçesinde yer alan otel rezervasyonlarında kullanılması gerektiğidir. Diğer kullanım koşulu ise minimum 1000 TL ve üzerindeki rezervasyonlarda geçerli olmaktadır.

Etstur firmasının sunmuş olduğu 40 TL indirim kampanyası Aydın ilçesinde yer alan otel rezervasyonları içinde geçerli olmaktadır. Bunun yanı sıra rezervasyon ücretinin toplam 1000 TL ve üstünde bir tutar karşılığında indirimden yararlanılabilmektedir.

Bir diğer ets tur indirim kodu %5 oranla sunulan indirim kampanyasını içermektedir. Ücretsiz olarak yarar sağlayabileceğiniz %5 indirim kampanyası belirli koşullar dahilinde kullanılabilmektedir. Belirlenen bu koşullardan biri Şile ilçesinde ve Ağva ilçesinde yer alan otel rezervasyonlarında kullanılabilmektedir. Bu kampanyadan alt limitsiz olarak fayda sağlanabilmektedir.

Etstur firmasının en çok sevilen indirim kampanyalarından biri de telefon sallayarak indirim kazan uygulaması olmaktadır. Mobil bir uygulama olarak kullanıma açılan ve Etstur firmasına ait olan bu uygulama üzerinden indirim kodu elde edilebilmektedir.

Kodu Göster

Bershka İndirim

BTSBAGS Kodu Göster

Ets Tur İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Boyner

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın