• 22 Görüntülenme

Dr İndirim Kodu

Eğer iyi bir okuyucu iseniz dr indirimlerinden de haberdarsınızdır. Yaptığınız kitap alışverişlerinizden sonra dr sizlere bir sonraki alışverişinizde veya o an kullanmanız üzere bir dr indirim kodu gönderir. Böylelikle daha hesaplı kitap alışverişinizi yapmış olursunuz. Yoksa bütçenizden dolayı o son kitabı alamamış mıydınız? İşte tam şimdi tam sırası! Aklınızda kalmasın sepetinize ekleyin, siparişinizi verin ve evinize gelsin. Şu geçirdiğimiz zor günlerde kitapların dostlarımız olduğunu unutmayın. İç dünyanızı gelişmesine yardımcı olun.

Gelecek bizlerin elinde. Bizler kitap okumalıyız ki çocuklarımızda kitap okusun. Bizler severek bu işi yapmalıyız ki çocuklarımızda severek yapsın. Bizler bile sevmediğimiz şeyi yapmakta zorlanır hatta bazen yapmayı bırakır ya da hiç başlamayız. İşte çocuklarımızda bu şekilde onları kendimizden ayırmadan onlara önem verdiğimizi göstererek, hissettirerek onlara da kendi kitaplarını seçmelerine izin verin bir kitap nasıl severek okunurmuş çocuğunuzu izleyerek görün. Aksi takdir de ona kendi istediğiniz bir kitabı okuması için zorlarsanız hem okumayı sevmeyecek ve bu sevmemeler zamanla nefrete dönüşecektir, hem de siz suçluluk duyacaksınız.

 Dr İndirim

Tam da yılbaşı gelmişken yeni yıla kitap okuma alışkanlığınızı arttırarak girmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise sizi dr online sayfasına bekliyoruz. Canınız ne tarzda okumak istiyorsa, gerilim, korku, aksiyon, romantik, bilim kurgu, kişisel gelişim… Okumaya karar verdikten sonra türü ve konusu size kalmış. Kitap almaya karar verdiyseniz eğer yılbaşı zamanı dr indirim fırsatlarını kaçırmayın. Hadi siz de kendinize kitap okuma hedefi koyun ve bir yılda 12 kitap okuyun. Eğer iyi bir okuyucu iseniz böyle indirim fırsatları varken değil ayda 1 kitap belki de haftada 1 kitap okuyacaksınızdır.

İndirim kodları fırsat zamanları olduğunda herkese gelen kodlardır ancak sms yoğunluğundan veya sistemsel hatalardan dolayı aksamalar olabilir bunu unutarak telaşa kapılmayınız. İndirim kodlarıyla ilgili bir probleminiz olduğunda internetten mail yoluyla veya telefon numaralarımızla dr müşteri hizmetlerine bağlanıp sorununuzu aktarabilirsiniz. Dr müşteri hizmetleri çalışanları en kısa sürede size doğru hizmeti vererek sorununuzu çözecektir. Bu tarz nedenlerden dolayı alternatif çözüm olarak siparişi tamamlama sayfasından sonra siparişiniz alınmıştır yazısını gördüğünüzde hemen alt kısmında sizin için olan indirim kodunu görebilirsiniz. Şimdiden keyifli alışverişler ve bol okumalar dileriz.

 Dr Promosyon

Kitap okumayı seven herkes promosyonlara bayılır çünkü kitap severlere heyecanlı gelir. Hiç görmediğiniz, duymadığınız ve hatta daha önce hiç o tarzda bir kitap okumadığınızı düşünün ve severek, heyecanla almaya gittiğiniz o kitabınızın yanında bu hiç bilmediğiniz kitap size veriliyor. Bu tarz şeyler dr promosyon zamanı başınıza gelebilir. Ne demişler sürprizin en güzeli habersiz olandır. Ve bizler şuan ailemize, arkadaşlarımıza, komşularımıza kısacası sevdiklerimize sürpriz yapmanın en güzel zamanlarından birindeyiz. Kimseye sürpriz yapmak istemeseniz bile yılbaşında kendinize bir sürpriz yapın ve kendinizi mutlu edin.

Yoksa siz hala yeni yıl için kitap okuma listenizi oluşturmadınız mı? Bugün değilse ne zaman, neyi bekliyorsunuz? Artık evimizden çıkmadan elimizin altında internette online seçeneklerimiz mevcut. Yapmanız gereken tek şey online sayfamızı açmak ve kitaplara göz atmak. Hangi kitabı okuyacağınız size kalmış. Belki ertelediğiniz bir kitap var uzun zamandır alın oku okuyun belki de bu zorlu dönemlerimizde kendinizde eksikler hissettiniz, kişisel gelişim kitaplarının arasından size en yakın olanı seçin ya da yeni bir başlangıç yapmak istiyorsunuz ve bunun için de dil öğrenmeye karar verdiniz dr online ile istediğiniz dil kitaplarını bulabilir ve değişime başlayabilirsiniz.

Kodu Göster

İdefix İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Udemy Kupon

BTSBAGS Kodu Göster

Boyner

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın