• Kupon
  • 61 Görüntülenme

Boyner

Moda, aksesuar, ev ve yaşam ürünleri gibi kategorilerde hem internet sitesinden hem de fiziksel mağazaları ile tüketicilere kaliteli ürünler ile üstün bir hizmet sunan Boyner gelişmiş sistemi ile milyonlarca insan tarafından tercih edilebilir bir markadır. Kökleri 1981 yılında atılmış olan Boyner grup çarşı mağazaları ile hizmet vermeye başlamıştır.

 

Boyner gelişmiş ürün yelpazesini genişletmek amacıyla 2013 yılında YKM markasını da bünyesine katarak güçlü yapısını daha da güçlendirerek Türkiye ‘nin moda alanın da ikon bir markası haline gelmiştir. Boyner müşterilerine erkek, kadın, çocuk, bebek, genç, spor giyim, ayakkabı, elektronik, ev gereçleri, kozmetik gibi onlarca farklı kategoride binlerce farklı ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 

Boyner Türkiye’ de 37 ilde 117 çok katlı mağazası yüz yirmi binden fazla çalışanı ile hizmet vermektedir. Boyner kendine özel markaları olan Limon, limon company, North of navy, cotton bar, t-box, house of camellia, black pepper, pink orange, mamma ramma, Barbie ve penford gibi kendine özgü markalarının yanı sıra dünyaca ünlü moda markaları ile de hizmet vermektedir.

 

Boyner e ticaret sektöründe ve fiziksel mağazacılık anlayışında aynı anda koordineli bir şekilde kaliteli hizmet ermektedir. Birçok mağaza internet sitelerinden sattıkları ürünleri mağazadan değiştirme garantisi vermeyerek müşterilerini yalnız bırakmaktadır. Oysa ki Boyner de bu durum tamamen farklıdır. Boyner internet sitesinden almış olduğunuz ürünlerin tamamında 30 gün içinde koşulsuz iade hakkı, 200 TL üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo seçeneği, vade farksız taksitli ödeme imkanı gibi imkanlar bulunmaktadır.

 

Boyner internet müşterilerine özel olarak online öde mağazadan al seçeneği ile kargo beklemeden kalabalık ortamlara girmeden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca online mağazadan alınan tüm ürünler için Türkiye genelinde bulunan yüzden fazla boyner mağazasından değişim ve iade özgürlüğü de sunulmaktadır. Boyner den alacağınız tüm ürünler % 100 orijinal markaların kendilerine ait ürünlerdir.

 

Boyner İndirim

 

Boyner müşterilerine her zaman büyük sürprizler yapmayı seven bir markadır. Özellikle e ticaret alanında faaliyet gösteren firmalar tarafından efsane günler adı ile başlatılan kasım ve aralık indirimleri Boyner için müşterilerine bolca hediye dağıtma zamanı olarak değerlendirilmektedir. Boyner indirim kategorisini sürekli güncelleyerek binlerce üründe her gün değişen kampanyalar sunmaktadır.

 

Boyner sadakat programı adı altında geliştirilen sistemle sadık üyelere özel Boyner indirim çekleri tanımlanmaktadır. Boyner çekleri ile güncel kampanyalara ek olarak binlerce üründe avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Özellikle yılbaşında sevdiklerine hediyeler almak isteyenler için Boyner binler çeşit ürünü yüzlerce farklı markası ve gelişmiş dağıtım ağı ile hızlı teslimat yapmaktadır.

 

İçinde bulunduğumuz pandemi dönemi ile mağazalardan alış veriş yapmak ve sevdiklerimize yılbaşı için hediye seçmek oldukça zor bir hale gelmiştir. İşte Boyner müşterilerini düşünerekten hazırladığı yılbaşı hediyeleri kataloğu ile binlerce farklı hediye seçeneğini müşterileri için hazırlamıştır. Boyner’in ekstra indirimleri ile daha da avantajlı hale gelmektedir.

 

Boyner İndirim Kodu

 

E ticaret firmaları müşterilerine zaman zaman ekstra hediyeler vermektedir. Genellikle bu hediyeler indirim kodu şeklinde verilerek müşterilerin online mağazadan diledikleri ürünü almasına imkan tanımaktadır. Boyner sadakat programı çerçevesinde sadık üyelerine özel Boyner indirim kodu tanımlamaktadır. Bu indirim kodları ile müşterilere alışverişleri sırasında güncel kampanyalara ek olarak ekstra ücret indirimi elde etmektedir.

 

Boyner ayrıca sadık üyeleri haricinde yer alan kitleye de hitap etmek amacıyla aylık ya da haftalık kampanyalar yaparak milyonlarca Boyner indirim kodu dağıtmaktadır. Bu indirim kodları ile yeni moda ve trend kıyafetleri, ayakkabıları ve aksesuarları daha uyguna almak mümkün olabilmektedir.

 

İnternet siteleri tarafından düzenlenen kasım ayı efsane Cuma etkinlikleri bittikten sonra birçok site fiyatlarına neredeyse %60 oranında zam yaparken Boyner aralık ayı indirimlerini devreye sokarak efsane Cuma etkisini uzatmaktadır. Yaklaşan yılbaşı nedeniyle tüketicilerin sevdiklerine daha rahat bir şekilde hediye alabilmeleri için amaçlanan aralık indirimleri aralık sonuna kadar devam etmekte olup binlerce üründe geçerlidir.

 

Boyner aralık ayı indirim kuponu olan “ ARL30 “ kupon kodu ile internet sitesinde yer alan tüm ürünlerde bulunan kampanyalara ek % 30 indirim imkanı sunmaktadır. Aralık kampanyası ile ayakkabıdan, monta, kozmetikten, aksesuara yüzlerce farklı markanın binlerce farklı ürününü uygun ve kaliteli bir şekilde alabilirsiniz.

 

2020‘ye elveda indirimlerini kaçırmamak için acele edin.

Kodu Göster

Kupon

Boyner

BTSBAGS Kodu Göster

Kupon

Decathlon Promosyon Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Kupon

Hm İndirim Kodu

BTSBAGS Kodu Göster

Bir Yorum Yazın